(0232) 253 2 253 GSM : (0532) 263 64 81
Sümer Pres Otomatik Kepenk sistemleri
Nakit İndirimi
Yaz ayı boyunca nakit siparişlerde indirimlerimiz olacaktır. lütfen irtibata geçiniz
TÜMÜNÜ GÖR

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk Sistemleri; teknolojinin ilerlemesi ile birlikte hayatımıza büyük kolaylıklar getirdi. İş yerinize yada garajınıza kurduracağınız bu sistem ile tek bir tuş ile açılır kapanır kepenk sistemine sahip olacaksınız.

SÜMERPRES Otomatik kepenkler, yer kaplamayan tasarımları sayesinde çok kullanışlıdır. Fabrikalarda vinç sisteminin otomatik kapıya sarım payını kurtaracak kadar yanaştırılması mümkündür.Güvenlik açısından alüminyum kepenklere nazaran daha çok mukavemetlidir.Kepenklerde kullanılan ham maddenin galvaniz kaplı ve Elektrostatik toz boyalı olması sebebi ile dış etkenlere ve korozyona karşı oldukça dayanıklıdır.

1) Hırsızlığa karşı güvenliğinizi artırır.
Mağazanızı kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olmalı. Gözünüz arkada kalmamalı. SÜMERPRES Otomatik Kepenk Sistemleri size güvenlik beklentilerinizin karşılığını fazlasıyla verir.

2) İş yerinizin saygınlığını artırır.

Modern görüntüsü, üstün güvenliği ve estetik duruşuyla mağazanızın değeri artırabilir, iş yerinizin prestij ve saygınlığına katma değer sağlayabilirsiniz. SÜMERPRES Otomatik Kepenk Sistemleriyle artık mağazalarınız daha değerlenecek.
3) Konforlu kullanım ve rahat kullanım özelliği sunar.
Kepenginizin yağlanma zamanı mı geldi? İnerken zor iniyor çıkarken belinizi mi ağrıtıyor? SÜMERPRES Otomatik Kepenk Sistemleri size 21. yüzyıl teknolojisiyle uzaktan kumandalı kontrol imkanı ve bakım gerektirmeyen motorlu kepenk sistemlerini sunuyor.
4) Akşamları mağazanızda ürün teşhir imkanı sağlar.
Siz mağazanızdan ayrıldıktan sonra bile ürünlerinizi vitrininizde teşhire açık olabilir. SÜMERPRES Otomatik Kepenk sistemlerinde kullanılan gözlü lameller sayesinde bu mümkün. Hem güvenliğiniz korunsun, hem de ürünlerinizi teşhir olsun.

5) Kar ve yağmura karşı vitrinlerinizi korur.

SÜMERPRES Otomatik Kepenk Sistemleri mağazanızın vitrinini yağmur, kar yada dolu gibi olumsuz durumlardan korur, içeriye yağmur ve toz gibi sızıntıların girmesine engel olur.

6)Kötü niyetli insan ve olaylara karşı mağazanızı korur.

Çevrenizde olan bitenler sizi de etkileyebilir. Yan komşuda yada önünüzdeki yolda yada başka yakın bir yerde meydana gelen olumsuz bir kaza veya olaydan etkilenmeden kurtulmanız SÜMERPRES Otomatik Kepenk Sistemleriyle mümkündür.
 
17 Ocak 2015
117.401 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN