(0232) 253 2 253 GSM : (0532) 263 64 81
Sümer Pres Otomatik Kepenk sistemleri
Nakit İndirimi
Yaz ayı boyunca nakit siparişlerde indirimlerimiz olacaktır. lütfen irtibata geçiniz
TÜMÜNÜ GÖR

Akordiyon Kepenk Sistemleri

Akordiyon Kepenk Sistemleri

Akordiyon Kepenk Sistemleri; iş yerinizde yada yerden kazanmak istediğiniz alanlarda oldukça etkili bir sistemdir. Özellikle kullanım kolaylığının yanında kullanılan malzemenin sağlamlığı ile de güvenliğinize katkı sağlamaktadır. Bu sistem ile yerden tasarruf etmiş uzun yıllarca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir…

Akordiyon kepenk sistemleri otomatik değildir. Manuel olarak imalatı yapılır, fakat bazı sistemlerde genellikle akordiyon katlanır bariyer sistemlerinde otomatik olarak da imalatı yapılmaktadır. Akordiyon kepenkler asansör kapıların girişlerinde,pencere önlerinde, bahçe katı girişlerinde, balkon kapılarında, dükkan girişlerinde, otopark girişlerinde, garaj kapılarında, market girişlerinde genellikle sebze ve meyve reyonların kapanmasında, gemi ve yatlarda kapı ve bölmelerde kullanılır.

KULLANILAN MALZEME…

13 x 15 x 13 mm ölçülerinde çift taraflı çıta, 16 x 3 mm kalınlığında silme çapraz makas demirleri, çelik perçin ve çelik makara sistemi, uygulanacak yere göre sağa sola ya da ortadan iki tarafa açılım, tüm ral renklerde elektrostatik toz boyama uygulanır.

 

17 Ocak 2015
16.392 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN