(0232) 253 2 253 GSM : (0532) 263 64 81
Sümer Pres Otomatik Kepenk sistemleri
Nakit İndirimi
Yaz ayı boyunca nakit siparişlerde indirimlerimiz olacaktır. lütfen irtibata geçiniz
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

840763

MEHMET SÜMER
SÜMERPRES OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ..

Yüksek İmalat Kalitesi
İyi bir ürün tasarımının, yüksek kalite bir imalat ile bütünleşmesi gerekir. Kaliteli bir imalat için, doğru malzeme, doğru imalat ve gelişmiş teknoloji kullanılmaktadır.

Kendi alanlarında oldukça deneyimli personelimiz, projelendirme, keşif, satış ve satış sonrası hizmetlerde profesyonel yaklaşımlar sergilemektedir. Mesleğinde tecrübeli ve teknik donanımlı personelimiz ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek en ekonomik ve fonksiyonel çözümler üretmektedir.

Takım ruhu ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız

Misyonumuz

Müsterilerimizin beklenti ve gereksinimlerinide göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde ki en önemli hedefimiz, istenilen kalite de ürünü, en uygun fiyatla, istenilen zamanda sunabilmek, satıs öncesi ve satıs sonrası teknik destek ile müsteri memnuniyetimizin sürekliligini saglayarak, sektörde tercih edilen ve akla gelen bir marka olmak….

Vizyonumuz

Ülke genelinde montaj ve servis konusunda ki çözüm ortaklarımızın sayısını arttırarak, SÜMERPRES  markasını mevcut ve yeni ürünlerimiz ile daha çok noktaya ulastırıp başarımızı  güçlendirmektir.